dowolna

Działki Osowiec – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

345 000 zł1 243 m² 277,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pełną uroku działkę budowlaną o pow.1243 m2 w Osowcu gm. Żabia Wola (kształt prostokątny o wym. 52 x 24 m.). Działka jest subtelnie zadrzewiona sosnami i pięknymi,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 488 m² 53,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z wydanymi warunkami zabudowy, osówiec Ceny działek od 53 do 170 zł za m2 działki. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlano-rolne z wydanymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

570 300 zł1 901 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną dużą działkę o pow. 1901m2 w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Dojazd ul. Chmielną od Mazowieckiej(zjazd w ul. Chmielną przy Mazowieckiej 30). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 860 zł5 092 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 5092m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 707 200 zł18 048 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,8 ha w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 084 245 zł5 289 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 5289m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 735 zł7 667 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 7667m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

423 040 zł1 322 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osowiec gm. Żabia Wola powiat grodziski - do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane po 1322 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 50 (szerokość przy drodze) x 26,5m.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł6 800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Położona w Osowcu gm. Żabia Wola działka usługowa o powierzchni 6800m. Z bezpośrednim zjazdem z drogi lokalnej biegnącej równolegle do S8 około 25 km od wjazdu na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 459 m² 308,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1459m2 zlokalizowana w Osowcu gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 44,62 x 32,7, media - prąd w drodze działka narożna. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 327 m² 343,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana usytuowana w Osowcu w pięknej uroczej okolicy. Wokoło nowe domy jednorodzinne. Działka w pobliżu trasy Warszawa - Katowice (s8) 25 km od Warszawy, 5 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana inwestycyjna w przepięknej części Osowca ( gm. Żabia Wola ) Lokalizacja: osowiec gm. Żabia Wola Powierzchnia : 1000 m2 Wymiary: 24 x 41 prostokąt Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł9 930 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Osowcu, na Podlasiu, to interesująca propozycja dla osób szukających możliwości inwestycji w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to działka rolna o powierzchni poniżej 1 ha, co.

Szczegóły ogłoszenia

290 628 zł1 242 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1242m2 zlokalizowana w Osowcu gmina Żabia Wola. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Komplet projektów.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 157 m² 293 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania wyjątkowa działka położona w Osowcu gm. Żabia Wola o powierzchni 1157 m2 i wymiarach 20 m x 58 m blisko lasu i natury leśnej. To wyjątkowe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 434 m² 230,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: osowiec 7 km od centrum Grodziska Mazowieckiego, 30 minut od centrum Warszawy. Działki: działki znajdują się na terenach zielonych nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36 456 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna na sprzedaż Osowiec (gmina Goniądz) Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Osowiec, gmina Goniądz. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 3,6456 ha - Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł1 370 m² 257,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową działkę w Osowcu gm. Żabia wola w rozsądnej cenie 246 zł/m2 , która jest na sprzedaż i stanowi doskonałą okazję do spełnienia marzeń o własnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 243 m² 296,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kształtna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Działka o powierzchni 1243 m2 i wymiarach 53 metry szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 505 m² 152,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka 1505m2 z pozwoleniem na budowę w miejscowości Osówiec, gmina Sicienko, 5 km od Bydgoszczy. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

525 000 zł1 462 m² 359,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Osowcu! Marzysz o własnym domu w spokojnej i nowoczesnej okolicy? Ta działka w Osowcu spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: -spokojne, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

266 280 zł1 268 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ostatnie działki budowlane w Osowcu (gm. Żabia Wola) Oferujemy na sprzedaż ostatnie dostępne działki położone w 4. i 5. linii zabudowy, o powierzchni ok. 1270.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł75 000 m² 77,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren budowlany, uzbrojony 7.5 ha pod inwestycję mieszkaniowo-usługową! Atrakcyjne klimatyczne położenie! Video- Lokalizacja: - miejscowość Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz. (na pograniczu Adamowizny) Działka narożna w kształcie prostokąta o wymiarach ok 41 x ok 24,5.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł1 276 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Masz dosyć zgiełku miasta? Marzysz o poranku z kawą na tarasie? Pozwól, że przedstawię Ci miejsce, które urzeka spokojem i możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 242 m² 241,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zakup dla inwestora, kupujący zwolniony z podatku pcc, faktura vat + 23% Zapraszam serdecznie do zakupu działki w kształcie położonej w malowniczym Osowcu gm. Żabia Wola, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł300 m² 396,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki rekreacyjnej bardzo blisko Bydgoszczy-Osowa Góra Działka rekreacyjna położona na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego w otulinie lasu -puszczy Bydgoskiej - Osówiec gmina.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 150 m² 294,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 348 m² 237,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, sucha działka o powierzchni 1000 m2 położona w Osowcu na granicy z Adamowizną. Objęta mpzp pod zabudowę jednorodzinną i dwu-lokalową. Przy drodze gminnej, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł1 000 m² 337 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( mpzp ). Bez zalesienia i krzewów. Na przyszłych właścicieli czeka niewielka sosenka, która zimą może być choinką :).

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł7 234 m² 87,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora Tylko w naszym biurze Najniższa cena za "m2" zarówno w Osówcu jak i okolicznych sąsiednich miejscowościach - jest idealną formą inwestycji obecnie bądź.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1100 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz./Żabiej Woli. Działka przy gruntowej, utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł862 m² 156,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   ! OSÓWIEC! IDEALNA LOKALIZACJA - 5 KM OD BYDGOSZCZY! OKAZJA CENOWA! DZIAŁKI NA TERENIE GMINY SICIENKO Piękne działki budowlane, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana inwestycyjna w przepięknej części Osowca ( gm. Żabia Wola ) cena metra 290 zł. Lokalizacja: osowiec gm. Żabia Wola Powierzchnia : 1000m2 Wymiary: 24 x 41.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 730 m² 433,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Osowcu, gmina Żabia Wola w otoczeniu lasów (przy drodze gminnej). Powierzchnia 1730 m2 (prostokąt około 34x50), na części terenu znajdują się drzewa, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 119 m² 330,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana inwestycyjna w przepięknej części Osowca ( gm. Żabia Wola ) Lokalizacja: osowiec gm. Żabia Wola Powierzchnia : 1000m2 Wymiary: 24 x 41 prostokąt Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 000 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Osowcu k/ Grodziska Maz Budowlana, kształt prostokąta o wymiarach 24,71 x 40,47 dojazd drogą gminną asfaltową, media - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Osowiec - w pobliżu Jezior Turawskich. Działka jest płaska, ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 764 m² 141,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Osowcu; 1764m, zbliżona kształtem do kwadratu Obok zabudowa jednorodzinna i las. W planie miejscowym działka oznaczona symbolami M18 - tereny pod zabudowę mieszkaniową.