dowolna

Domy Osowiec – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł112 m² 10 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 113m2 usytułowany na działce 1003m2 w spokojnej okolicy. Powierzchnia ok. 1030m2 czyni ten dom wprost idealnym dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 590 000 zł221 m² 7 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny wolnostojący dom o powierzchni 221m2 w stanie deweloperskim. Przedstawiam na sprzedaż dom usytułowany na działce 1000m2 w podwarszawskim Osowcu, cichym miejscu otulonym lasami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł89 m² 7 823,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania lokale w zabudowie bliźniaczej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Małe zaciszne osiedle pod lasem, dojazd asfaltem, niedaleko centrum handlowe, przystanek kom. miejskiej. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 900 zł133 m² 9 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2, usytuowanego na pięknej i ustawnej działce ok. 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 489 900 zł123 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 900 zł133 m² 9 744 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 690 000 zł166 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

979 900 zł131 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok.200 m2 usytuowany na działce ok.1400 m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie dom jednorodzinny dwulokalowy 131 m2 pow. użytkowej usytuowany na granicy Adamowizny i Osowca obok Grodziska Maz. Działka ma powierzchnię 800 m2 do każdego lokalu. Dom będzie podłączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 379 900 zł229 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom Parterowy w stanie deweloperskim +. Przedstawiamy do sprzedaży Dom z przestronnym poddaszem użytkowym łącznie o powierzchni ok.230 m2 posadowiony wśród pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

989 000 zł151 m² 6 549,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

790 000 zł142 m² 5 551,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Lokal w stanie deweloperskim w Osowcu. Urokliwa, bardzo spokojna okolica, zalesiona, nasłoneczniona, jednocześnie dobrze skomunikowana. Stan deweloperski obejmuje: media tj. prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

1 370 000 zł386 m² 3 550,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 385.86m2 zlokalizowany w Osowcu k/Grodziska Maz Budynek z 2022r wybudowany został na podstawie indywidualnego projektu. Konstrukcja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 489 900 zł123 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

777 000 zł131 m² 5 940,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:734 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący na pograniczu Osowca w gminie Żabia Wola. Budynek z roku 2005 położony na działce 734 m2. Powierzchnia parteru 67,4 m2-duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

1 097 000 zł113 m² 9 707,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom z 2020 roku. Jest to wspaniała oferta dla rodziny. Dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem w bryle budynku i ponad 300 metrową działką. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł132 m² 5 728,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokal w stanie deweloperskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Malownicze miejsce, zalesione, blisko rzeczka, jezioro, miejsca do spacerowania. jednocześnie świetnie skomunikowane, 2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

959 900 zł154 m² 6 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 155m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.100 m2 usytuowany na działce 1000m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 990 000 zł270 m² 7 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Nowoczesny Dom wolnostojący o powierzchni ok 270 m Nowoczesny Dom Zachwyca minimalistyczną bryłą z płaskim dachem, dużymi przeszkleniami i panoramicznymi oknami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 690 000 zł166 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

979 900 zł131 m² 7 480 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 900 zł133 m² 8 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

879 000 zł131 m² 6 708 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 000 zł125 m² 6 152 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

879 000 zł131 m² 6 708 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Promyk Słońca

Osowiec,mazowieckie

989 000 zł143 m² 6 916,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjna połowa domu w zabudowie bliźniaczej, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Osowiec, ul. Promyk Słońca. To idealna propozycja dla osób.