dowolna

Domy na sprzedaż Osowiec - Oferty sprzedaży domów

249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 ogłoszeń

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł125 m² 6 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję do kupienia połowę bliźniaka na dużej działce, o powierzchni ok 500 m2. Bardzo dobra lokalizacja wśród zabudowy jednorodzinnej, zieleni. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł159 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący W osowcu Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany dom wolnostojący z 2025 roku, położony w spokojnej, zielonej okolicy Osowca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 900 zł94,60 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż do - 1/2 bliźniaka 94 m2 na działce ok. 500 m2 w Osowcu k. Grodziska Maz. Marzysz o domu z ogrodem blisko natury, ale z dobrym dojazdem do Warszawy? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 900 zł213,79 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Inwestycja na ukończeniu. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 214 m2 w Osowcu na przestronnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł132,30 m² 8 684,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł120,30 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł136,66 m² 7 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedstawiamy Nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym Rejonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł158 m² 6 892,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży przestronny bliźniak na zagospodarowanej działce w Osowcu, gmina Żabia Wola Wybudowany w 2019r. Rozkład pomieszczeń w parterze: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 800 zł128,60 m² 6 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł123 m² 12 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom 125 m w otoczeniu zieleni komfort, cisza i szybki dojazd do Warszawy Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 125 m, położony na dużej działce 1000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 900 zł213,79 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł132,10 m² 8 697,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2 położony w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 900 zł123,30 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł159 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Nowy dom, położony na ładnej działce, przy drodze gminnej w otoczeniu lasów. Budynek usytuowany jest na działce o pow. 1201 m2 w miejscowości Osowiec, gm. Żabia Wola. Jest opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł179,70 m² 6 388,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż jasny i przytulny dom z garażem w bryle budynku, położony w spokojnej części Osowca, tuż przy lesie. Zadbany, pełen zieleni ogród tworzy wyjątkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł82 m² 9 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż. Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.82 m2. Cały w stanie deweloperskim, posadowiony na dużej działce ok. 600 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł186 m² 15 537,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Nowoczesny nowy dom jednorodzinny o powierzchni 186 m 2 + 40 m 2 garaż w bryle budynku, na pięknej, dużej działce porośniętej starodrzewiem o powierzchni 1020 m2 pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł230 m² 4 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 230m2 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 800 zł125,40 m² 6 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107 m² 7 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Zielonej części Adamowizny! Powierzchnia całkowita budynku : 107,19 m2 Powierzchnia użytkowa : 77,37 m2 Oferujemy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²