dowolna

Domy przy lesie Osowiec - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł145,40 m² 7 564,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł133,27 m² 8 929,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku, wykończony i w pełni wyposażony, położony w cichej i zielonej okolicy. Powierzchnia domu to 133,27 m + 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł125 m² 6 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję do kupienia połowę bliźniaka na dużej działce, o powierzchni ok 500 m2. Bardzo dobra lokalizacja wśród zabudowy jednorodzinnej, zieleni. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 położona 4 kilometry od centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicach Adamowizny. Jest to kolejna inwestycja lokalnego, sprawdzonego dewelopera. Najbliższą.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł132,10 m² 8 697,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2 położony w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni ok.145 m , położona w zielonej i spokojnej miejscowości Osowiec. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł158 m² 6 892,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży przestronny bliźniak na zagospodarowanej działce w Osowcu, gmina Żabia Wola Wybudowany w 2019r. Rozkład pomieszczeń w parterze: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł145,40 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy piękny dom o pow. użytkowej 240 m2 na działce o pow. 1100 m2 z zadbanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Dom solidnie wybudowany (porotherm), ocieplony wełną, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł132 m² 8 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej na Sprzedaż Lokalizacja: spokojna, zielona okolica idealna dla rodzin z dziećmi - osowiec Powierzchnia: 132 m Działka: 500 m Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 000 zł145 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 000 zł145 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

1 145 000 zł156 m² 7 339,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie duże wygodne domy połączone tylko garażami w budynku dwulokalowym w Osowcu pod Grodziskiem Maz., Inwestor z dużym doświadczeniem. Solidny budynek z wydzielonymi lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falista

Osowiec,mazowieckie

895 000 zł127 m² 7 047,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gotowy, odebrany do użytku! Wolna 1/2 bliźniaka - lewa część. - duża działka - 600m2 dla każdego lokalu. Nowoczesny bliźniak gotowy do zamieszkania w malowniczym Osowcu! Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falista

Osowiec,mazowieckie

895 000 zł127 m² 7 047,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł89 m² 7 823,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania lokale w zabudowie bliźniaczej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Małe zaciszne osiedle pod lasem, dojazd asfaltem, niedaleko sklepy, centrum handlowe, przystanek kom. miejskiej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jarzębinowa

Osowiec,mazowieckie

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji! Połowa inwestycji sprzedana. Zakończenie budowy maj 2026r. Przedstawiamy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 000 zł114 m² 7 447,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnia szansa na domy gotowe do odbioru! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! Pozostały 2 lokale w ułożeniu bliźniaczym. Gotowe - po odbiorze! Pragniesz zamieszkać w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie dom jednorodzinny dwulokalowy 131 m2 pow. użytkowej usytuowany na granicy Adamowizny i Osowca obok Grodziska Maz. Działka ma powierzchnię 800 m2 do każdego lokalu. Dom podłączony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 990 000 zł270 m² 7 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Nowoczesny Dom wolnostojący o powierzchni ok 270 m Nowoczesny Dom Zachwyca minimalistyczną bryłą z płaskim dachem, dużymi przeszkleniami i panoramicznymi oknami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł137 m² 7 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom o powierzchni ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym Rejonie, na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł137 m² 7 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedstawiamy Nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym Rejonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 990 000 zł270 m² 7 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł151 m² 6 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 132m2, garaż jednostanowiskowy w bryle budynku, oraz trzy miejsca postojowe. Dom położony na działce 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł151 m² 6 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 649 900 zł124 m² 13 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy Gotowy Do Wprowadzenia Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Bardzo Wysoki Standard Wykończenia. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy bardzo ładny Bliźniak z rynku wtórnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

998 900 zł146 m² 6 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 589 800 zł182 m² 8 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Bardzo Piękna Okolica i Dom. Przepiękna Działka. Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, piękny Dom wolnostojący o powierzchni ok.180 m2, położony na bardzo ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł151 m² 6 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij