dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Osowiec

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 389 900 zł123 m² 11 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 389 900 zł123 m² 11 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 389 900 zł123 m² 11 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Magnacka

Osowiec,mazowieckie

1 549 900 zł149 m² 10 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wygodny, wolnostojący dom o powierzchni 149 m . Idealny dla małej lub średniej rodziny - ulica zamieszkana przez rodziny z dziećmi, wspaniała społeczność i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 389 900 zł123 m² 11 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 124 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł112 m² 10 258,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Nowoczesny dom parterowy w Osowcu wybudowany w 2021 roku, technologia szkieletowa Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 389 900 zł123 m² 11 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 450 000 zł155 m² 9 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Przedstawiam do sprzedaży parterowy dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 449 900 zł155 m² 9 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Przedstawiam do sprzedaży Parterowy dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,mazowieckie

1 220 000 zł113 m² 10 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przestronny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, zlokalizowany w miejscowości Osowiec (oczywiście, że z garażem) Dom o powierzchni użytkowej 113,3m2 Usytuowany na działce 332.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowiec,opolskie

649 000 zł222 m² 2 923,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom parterowy w Osowcu. Miejscowość Osowiec znajduje się około 13 kilometrów od Opola a dojazd zajmuje około 20 minut. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 649 900 zł124 m² 13 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy Gotowy Do Wprowadzenia Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Bardzo Wysoki Standard Wykończenia. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy bardzo ładny Bliźniak z rynku wtórnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecam komfortowy dom wolnostojący 200 m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym o powierzchni 1100 m2. Nieruchomość oddalona 1,5 km od Bydgoszczy, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

865 000 zł60 m² 14 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Sprzedam uroczy,komfortowy dom położony na leśnej, ładnie zagospodarowanej działce. Dom położony jest w Osowcu pow.Grodzisk. W bliskiej odległości znajduje sie szkoła,sklepy,do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

855 000 zł149 m² 5 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na działce ok. 510 m2 (możliwość zakupu z większą działką) w pięknym rejonie Żabiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

860 000 zł149 m² 5 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na działce ok. 508 m2 (możliwość zakupu z większą działką) w pięknym rejonie Żabiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 800 zł158 m² 5 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiam do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz 1/2 bliźniak o powierzchni ok 156 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 570 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

860 000 zł149 m² 5 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 490 000 zł154 m² 9 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Nowoczesny Piękny Dom w Przepięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, nowy, dom parterowy o powierzchni ok. 155 m2, posadowiony na pięknej działce ze starodrzewem w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł112 m² 10 258,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Osowiec. Nieruchomość idealna dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 490 000 zł186 m² 8 017,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 185 m2 z użytkowym poddaszem, usytuowany na działce o powierzchni 1160 m2 w malowniczym Osowcu pod Warszawą, tuż przy lesie. Działka otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł153 m² 5 875,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z niezwykle atrakcyjnym układem funkcjonalnym. Bryłę przykrytą dachem dwuspadowym ozdobiono białym i grafitowym tynkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osówiec,kujawsko-pomorskie

549 000 zł80 m² 6 829,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Na sprzedaż kompaktowy dom parterowy o powierzchni 80,39m2 na działce 1011 m2 w Osówcu, zaledwie 6 min drogi samochodem od Osowej Góry wybudowana wg projektu 'Dom w Kruszczykach 10'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 450 000 zł135 m² 10 740,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Klimatyczny dom wolnostojący z duszą w urokliwym Osowcu! 4 sypialnie, kominek, duży ogród wśród jabłoni! oferta tylko U nas! Dom jest możliwy do zamieszkania bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 249 900 zł215 m² 5 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom Wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni ok. 215 m2, usytuowany na działce 1050 m2, w zielonej, spokojnej okolicy - tuż obok Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 249 800 zł215 m² 5 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 198 800 zł161 m² 7 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Gotowy do zamieszkania Dom w malowniczym rejonie. Przestronny Dom- wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 162 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 629 900 zł171 m² 9 532 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący - Nowoczesna stodoła o powierzchni ok. 171 m2, usytuowany na pięknej, leśnej działce o powierzchni ok. 1002m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 490 000 zł186 m² 8 032,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu modułowego położonego w malowniczym miejscu Osowca. Ta nieruchomość jest przeznaczona dla osób ceniących sobie spokój i ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

860 000 zł149 m² 5 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 699 000 zł171 m² 9 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący- nowoczesna stodoła o powierzchni 171m2, usytuowany na pięknej, leśnej działce o powierzchni 1001m2. Dom wybudowany w 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 549 800 zł127 m² 12 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Nowoczesny Dom w Malowniczym Rejonie przy Lesie. Przedstawiam do sprzedaży Piękny Nowoczesny Dom Parterowy o powierzchni ok. 127 m2 posadowiony na pięknej działce w otulinie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 2 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²