dowolna

Domy w stanie deweloperskim Osowiec - Lista ofert od dewelopera

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

860 000 zł116 m² 7 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie Osowca. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 116m2, posadowiony na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

860 000 zł116 m² 7 414 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 110 m2, z uwzględnieniem iż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

1 080 000 zł220 m² 4 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy wśród nowych domów. Nieruchomość jest w trakcie budowy, dzięki czemu przyszły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł128 m² 6 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.128 m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 000 zł125 m² 5 978 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł134 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

898 900 zł134 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej Lokal nr 6. Do - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 800 zł129 m² 6 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 900 zł161 m² 8 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:903 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- bliźniak posadowiony na dużej działce o pow. ok.160 m2, posadowiony na działce ok. 900 m2 / działka dla jednego 1/2 bliźniaka. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł151 m² 6 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 590 000 zł221 m² 7 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny wolnostojący dom o powierzchni 221m2 w stanie deweloperskim. Przedstawiam na sprzedaż dom usytułowany na działce 1000m2 w podwarszawskim Osowcu, cichym miejscu otulonym lasami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

927 000 zł135 m² 6 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak ok.135m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł130 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł134 m² 6 688 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 900 zł129 m² 6 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129 m2, posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

927 000 zł135 m² 6 867 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł128 m² 6 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 590 000 zł221 m² 7 195 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

998 900 zł146 m² 6 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł130 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł127 m² 7 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

709 000 zł82 m² 8 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Osowcu o powierzchni ok.82 m2z możliwością zagospodarowania poddasza, posadowiony na dużej działce ok. 500 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²