dowolna

Bliźniaki Osowiec - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 położona 4 kilometry od centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicach Adamowizny. Jest to kolejna inwestycja lokalnego, sprawdzonego dewelopera. Najbliższą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł85,95 m² 8 132,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Osowiec, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość w stanie deweloperskim, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom typu smart home 124 m | Osowiec k. Grodziska Maz. | gotowy do zamieszkania : Dla kogo? Dla osób szukających nowoczesnego, wygodnego domu z szybkim dojazdem do Warszawy. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 800 zł125,40 m² 6 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł129,20 m² 5 998,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc i prowizji budowa ukończona (jest pozwolenie na użytkowanie) ul. Grabowa 6 osowiec (gm. Żabia Wola) Nowy dom (pół bliźniaka) w stanie deweloperskim w bardzo malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł132,10 m² 8 697,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2 położony w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 900 zł94,60 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż do - 1/2 bliźniaka 94 m2 na działce ok. 500 m2 w Osowcu k. Grodziska Maz. Marzysz o domu z ogrodem blisko natury, ale z dobrym dojazdem do Warszawy? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni ok.145 m , położona w zielonej i spokojnej miejscowości Osowiec. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł158 m² 6 892,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży przestronny bliźniak na zagospodarowanej działce w Osowcu, gmina Żabia Wola Wybudowany w 2019r. Rozkład pomieszczeń w parterze: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł145,40 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 000 zł156 m² 7 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Połowa bliźniaka 156 m | działka 550 m | 6 pokoi | garaż| bez pcc | Osowiec Bliźniak w nowoczesnej zabudowie, posadowiony na działce 550 m . Przemyślany układ i proporcje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 000 zł135 m² 6 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak ok.135m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 900 zł125 m² 6 151 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł116 m² 7 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie Osowca. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 116m2, posadowiony na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak - 130 m , działka 800 m , stan deweloperski. Oferuję na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,60 m² 6 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania, połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 800m2, teren ogrodzony. Rozkład domu: parter: - wiatrołap - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł230 m² 4 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 230m2 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł152 m² 6 440,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej Osowiec, 151,39 m , działka 500 m Na sprzedaż połowa bliźniaka (1/2 bliźniaka) o powierzchni całkowitej 151,39.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł132 m² 8 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł131 m² 7 251,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131m2. Na parterze znajduje się duży salon z miejscem na jadalnie, osobna kuchnia, łazienka, holl, przedsionek oraz kotłownia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł135 m² 7 325,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Nowoczesny bliźniak w kameralnej części Osowca - 135 m komfortowej przestrzeni. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.